Chcete po dovolené nasednout do čistého a voňavého auta? To u nás není žádný problém! Naše služby totiž nekončí pouze parkováním. V době vaší nepřítomnosti rádi provedeme profesionální ruční mytí automobilu včetně jeho interiéru a po návratu si vyzvedněte zářivě čisté vozidlo. Svěřte vašeho motorového miláčka do našich rukou a parkování u nás si oblíbíte!

Cena za mytí a čištění vozu499,- Kč

Ruční mytí aut a interiérové čištění Praha

Po dobu vaší nepřítomnosti vám nabízíme možnost využít našich prémiových služeb čištění auta. Pokud hledáte parking včetně ručního a interiérového čištění aut v Praze, jste na správném místě! Naše profesionální týmy se postarají o každý detail, aby vaše vozidlo vypadalo při odjezdu jako nové. Od odstranění prachu a nečistot až po luxování a péči o interiér, váš automobil bude zářit čistotou a svěžestí.

Rezervace

Jaké další služby nabízíme?

Kromě profesionálního detailingu nabízíme také specializované voskování karoserie. V letních měsících navíc disponujeme odborným tepováním sedadel a koberců Tato služba je dostupná pouze v teplých dnech, což zajišťuje rychlé a úplné sušení. I když nenabízíme nano voskování a mytí motoru, můžete si být jisti, že vám poskytneme dostatečně široký servis pro odstranění nečistot z vašeho vozidla. Jsme pojištěni, a tak se nemusíte bát svěřit vašeho motorového parťáka do našich rukou.

Návrat k zářivému vozidlu

Rádi vám našimi prémiovými službami zpříjemníme návrat domů! Po dovolené si jednoduše vyzvedněte své zářivě čisté auto a užijte si příjemnou bezstarostnou jízdu domů. S našim exkluzivním čištěním si můžete být jisti, že vás čeká nezapomenutelný a osvěžující zážitek za volantem. Tak neztrácejte čas a nechte váš vůz zkrášlit během parkování!